Nahrajte vlastní firemní CD! Může se stát i skvělým dárkem

Hledáte tip na originální dárek pro své zákazníky?
Propagační předměty nepředstavují dostatečnou hodnotu. Kvalitní víno i bonbóny již od vás zákazníci obdrželi několikrát. Netradiční dárky nejsou dost univerzální, takže nebudou vyhovovat každému z vašich zákazníků.

Jiné dárky, které by byly vhodné pro vaše zákazníky, zase neumožňují dostatečné propojení s vaší společností a jejím zaměřením. Návrhy kolegů i různé nabídky externích firem nedokážou dostatečně vyřešit všechny jmenované problémy…

Odpověď na otázku spojenou s originálním firemním dárkem, který jistě ocení všichni zákazníci a navíc bude dostatečně propojený s vaší společností, je více než neobvyklá. Pozoruhodným dárkem může být firemní CD s vlastními písničkami nazpívané zaměstnanci vaší společnosti. Takový dárek vaši zákazníci ještě nedostali. Zákonitě tak ocení vaši snahu i nápaditost. CD si určitě rádi poslechnou. Nazpívání CD přivítají i vaši zaměstnanci.

Stačí si vzpomenout na některý z firemních večírků. Který z kolegů si rád zazpíval? U kterého se projevují umělecké vlohy? Sestavte z vašeho pracovního kolektivu pěvecký sbor, jazzovou sestavu či rockovou skupinu. Záleží jen na vás a na tom, co vám bude blízké. Nazpívat můžete převzaté, vlastní i na míru složené písně.

Vlastní CD může představovat také skvělý dárek pro zaměstnance. S takovým dílem se budou chlubit i doma. Profesionální nahrávání a firemní CD samotné se stane skvělým prostředkem, jak podpořit týmového ducha, budovat příjemnou vnitrofiremní atmosféru i pozitivní vztah zaměstnanců ke společnosti.

Nahrání firemního CD vám umožní Firemní zážitky.cz. Díky dohledu profesionála a plně vybavenému zvukovému studiu získáte nejenom skvělé zážitky, ale především vlastní zvukový nosič. Ten můžete využít při nejrůznějších příležitostech, mj. také jako jedinečný dárek pro své zákazníky i zaměstnance.