Žaluzie Den a Noc

Estetické. Elegantní. Funkční. Přesně takové jsou žaluzie Den a Noc, které Vám ve své nabídce představuje firma URBÁNEK. Kompletní portfolio stínící techniky si můžete prohlédnout v internetovém obchodě urbanek-ul.cz nebo přímo v kamenné prodejně, jež se nachází v Ústí nad Labem v ulici Emy Destinové. Téměř všechny bytové doplňky a stínící techniku Vám můžeme dodat přímo na míru!

Styl žaluzií Den a Noc

Žaluzie Den a Noc umožňují díky svému provedení plynulou regulaci slunečních paprsků. Jak je zřejmé z názvu, uplatnění najdou také v noci a jsou proto velmi univerzální stínící technikou, která se hodí do každého interiéru. žaluzie Den a Noc jsou kombinované s roletami, s nimiž se vzájemně překrývají. Dochází tak k prolínání pruhů, které postupně propouští světlo do místnosti.

Žaluzie Den a Noc od URBÁNKA

Prohlédněte si katalog žaluzií Den a Noc v e-shopu urbanek-ul.cz a objednejte si ty pravé do Vašeho interiéru. V Ústí nad Labem nabízíme svým zákazníkům zaměření žaluzií a rolet zdarma, mimo Ústí pak podle dohody. Všechny další informace, fotogalerii a ceník najdete na internetové adrese urbanek-ul.cz. S případnými dotazy nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Věříme, že si u nás najdete stínící techniku přesně podle Vašich představ.