Vychutnejte si netradiční zážitky se Zážitky.cz

Víte, co má společného relaxační koupel nohou s rybkami, simulátor akrobatického letadla, romantický pobyt na zámku nebo třeba gurmánský kurz s názvem Umění sushi a japonské kuchyně? Ve všech případech jde o zážitky, které najdete na serveru Zážitky.cz…

A zdaleka nejde o jediné originální zážitky, které server Zážitky.cz nabízí. Vybírat můžete mezi nepřeberným množstvím zážitků pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi i kolektivy přátel nebo kolegů.

Připraveny jsou adrenalinové aktivity a dobrodružství (např. jízda v dakarské tatře, obrněném transportéru nebo třeba čtyřkolkový offroad) i sportovní zážitky (mj. snowkiting, kiteboarding, jízda se psím spřežením, trénink s mistry beach volejbalu nebo den s golfem). Nechybí však ani relaxační a zkrášlující rituály (např. mušličková masáž, tantra masáž nebo královská thajská masáž), avšak ani romantické a wellness pobyty.

V široké nabídce zážitků najdete také kurzy pro gurmány jako Čokoládové tvoření nebo Francouzská kuchyně. Můžete využít možnost vyzkoušet si některá povolání a stát se tak např. potápěčem, televizní rosničkou, divadelním hercem, dabérem, fotomodelkou, ošetřovatelem v ZOO, pilotem letounu, řidičem tanku nebo kapitánem jachty.

Cílem Zážitky.cz je přinést odvážným lidem nápady na vánoční dárky a zajistit, aby si obdarovaní své dárky v podobě zážitků co nejvíce užili. Předpokladem je dokonalé zajištění akce, profesionální přístup a bezchybná komunikace. To vše můžete očekávat od organizačního týmu Zážitky.cz, který vám nabízí originální zážitky v luxusním dárkovém balení s certifikátem.

Pokud obdarovanému vybraný zážitek nesedne, může ho bez problémů vyměnit za jiný, který mu bude vyhovovat více, a to během celé doby platnosti certifikátu na zážitek. Platnost dárkového certifikátu je přitom 12 měsíců.

Využijte server Zážitky.cz a vyberte pro své blízké skutečně netradiční dárky.