Vibrační deska

Vibrační deska (vibrační plošina) je ideálním řešením ve chvíli, kdy nemáte čas trávit dlouhé hodiny v posilovně a chcete docílit žádoucího efektu. Posílit svalstvo, zpevnit tělo a zároveň shodit pár kilo, to je cíl, ke kterému se snaží přiblížit většina z nás.

Vibrační deska firmy Modom Vám může tento cíl výrazně usnadnit, neboť se efektivně vyrovná hodinám stráveným v posilovně. Je prokázáno, že minimálně deset minut s vibrační deskou odpovídá téměř hodině ve fitness centru.

S vibrační deskou k pevnější postavě

Vibrační deska byla ve svém základu vyvinuta a testována pro speciální potřeby astronautů. Vibrační deska Bio Shake Slimmer je určena všem věkovým kategoriím. Slouží jednak jako relaxační a uvolňující prostředek, jednak je vhodná pro protahování svalstva a zlepšení kondice, rovněž významně přispívá k udržení rovnováhy. Navíc je vibrační deska výborným prostředkem k uvolnění stresu a zlepšení nálady, což je jistě příjemné plus navíc.

Modom vibrační deska – pomocník při dobrém životním stylu

Správné fungování kloubů, držení rovnováhy a balancu, udržení svalů po sportovním výkonu i pro aktivní sportovce. Díky vlastní regulaci rychlosti vibrační desky docílíte požadovaného efektu – pouhé relaxace či přímého posilování svalstva. V našem e-shopu modom.cz si můžete vibrační desku za příznivou cenu objednat a prohlédnout detailněji. Naše vibrační deska je určena rovněž zájemcům v pokročilejším věku! Neváhejte a navštivte naše webové stránky firmy Modom – vše pro Vaše zdraví.