Moderní LED osvětlení interiéru

Nejenom doplňky ve vnitřních prostorech domu dělají dům příjemný a útulný. Důležité je také vhodné osvětlení, které může atmosféru vašeho domu překvapivě dokreslit a dům ještě více zútulnit. Mezi velmi oblíbené osvětlení patří LED světla.

LED světlo má díky použitým LED dlouhou životnost a zaručuje úsporu elektrické energie. Výhodou LED světla je také jeho vlastnost studeného světla. Tzn., světlo se nezahřívá a je stále studené.

Velmi oblíbené je osvětlení SLIMAX, které lze využít k osvětlení chodeb, obývacích pokojů nebo kuchyňských linek. Toto led osvětlení je k dispozici ve studené bílé barvě světla nebo teplé bílé barvě světla. Jedná se o LED pásky, které lze různě napojovat a kombinovat.

LED osvětlení kuchyňské linky lze nejlépe zajistit osvětlením SMARTBAR. Toto osvětlení linky je velmi pohodlné v tom, že má čidlo pohybu pro zapnutí/vypnutí světla. Nemusíte tak v průběhu vaření sahat po vypínači. Stačí pouze „mávnout“ rukou a osvětlení se zapne/vypne. LED osvětlení SMARTBAR však nepatří mezi ty méně nápadné osvětlení. Pokud máte zájem o méně viditelné osvětlení místnosti, pak je vhodné osvětlení FLEXI STRIP.

LED osvětlení FLEXI STRIP má podobu velmi tenkých LED pásek. LED pásky mají v balení oboustrannou lepicí pásku, díky které je instalace LED světla velmi jednoduchá. Tyto LED pásky mají délku 5m a lze je zakoupit ve studené bílé, teplé bílé a denní barvě světla. Na výběr jsou LED pásky RGB, které mají barevné provedení LED. Některé LED pásky mají vysoce svítivé LED chipy.

Nepřeberné množství osvětlení na trhu dává uživatelům volnou ruku ve výběru. LED osvětlení má mnoho výhod a umožňuje zařídit si interiér moderně a designově.