Veselé a optimistické dekory kolekce Atelier

Velmi zajímavá série obkladů a dlažeb je nám představena v sérii Atelier keramického výrobce Armonie by Arte Casa. Tato série nám přináší keramický obklad ve formátu 24×55 cm, který doplňuje řada dekoračních prvků a dekoračních listel. Dekorační obklady jsou zdobeny proužky či kolečky, u kterých budeme mít pocit, že jsou na obklad naaplikovány látkou. Výsledným efektem je obklad zdobený plastickým dekorem, který přinese velmi příjemné, teplé prostředí především do našich koupelen a dalších bytových či nebytových interiérů.

Obklady i dekory jsou vyráběny v pěti barevných provedeních, kde vedle bílé, modré a červené najdeme ještě optimistické barvy hráškově zelenou a oranžovou. Dekor proužků je složen na bílém podkladě vždy kombinací několika barev, stejně tak je to u dekorů jakýchsi „oválků“. Mozaika je zde skládaná ze čtverečků a dodává se ve formě listely v rozměru 6×55 cm a je v provedení vícebarevném. Tyto dekorační prvky působí velmi příjemným, veselým a optimistickým dojmem.

Kolekce Atelier nabízí také keramickou dlažbu ve formátu 35×35 cm, která se vyrábí v barvách červené, modré, zelené i oranžové. Bude krásným doladěním celého interiéru.

Keramická společnost Armonie by Arte Casa je společností, která je na trhu s obklady a dlažbami poměrně krátce, byla založena na začátku nového tisíciletí – v roce 2001. Sídlí v Italském Sassuolo a patří k velmi úspěšným keramickým společnostem na současných světových trzích. Na jejích výrobcích, obkladech a dlažbách, je znát láska ke keramice, se kterou své výrobky vyrábí. Snaží se sledovat požadavky a módní trendy trhu a dokáže na ně velmi pružně reagovat. Výsledkem jsou série, které nás překvapí svou špičkovou technickou i estetickou dokonalostí. Své příznivce si získávají také tyto výrobky svou flexibilitou, protože velká řada z nich je použitelná jak ve vnitřních tak venkovních prostorách.