Krása kamene v malém formátu

Hledáte obklady a dlažby trošku jiné? Keramické obklady a dlažby se dneska vyrábí převážně ve větších formátech. Myslíte, že malý formát u obkladů a dlažeb může být v dnešní době in? Zkusme se zamyslet, zda nebude vypadat, jak by řekla dnešní mládež „z minulého tisíciletí“. Dovolím si Vám představit dlažby, které Vás možná upoutají.

Takové nám představuje kolekce Natural Stone od výrobce keramických obkladů a dlažeb, společnosti Marazzi. A jaký že je jejich rozměr? Tato série se věnuje pouze jednomu formátu a to 10×10 cm. V těchto dlažbách, které můžeme použít i jako obklad stěn, se spojuje tradice s moderností, jsou určeny převážně do koupelen a kuchyní, kde překvapí svým krásným až saténovým povrchem. Jemný porcelán zde umožňuje nekonečná estetická řešení a to jak v teplých tonech barev béžové a hnědé, tak v barvách chladných, černé a bílé. Kolekce je doplněna řadou dekoračních prvků,  které dodají obkládané ploše, ať už koupelně či kuchyni, tu správnou atmosféru. Zajímavá je i cenová nabídka těchto dlažeb či dekorů. Ne nadarmo se říká „co je malé, to je milé“ obklady a dlažby této kolekce nás opravdu mohou chytit za srdce.

Keramička Marazzi, která byla založena v Itálii již v roce 1935 je keramičkou s dlouholetou tradicí, která kombinuje kvalitu a estetiku. Své výrobní závody má celkem v pěti zemích, můžeme je najít kromě Itálie také  ve Španělsku, Francii, USA i Rusku.

V dnešní době se společnost Marazzi řadí k jednomu z největších výrobců keramických obkladů a dlažeb v Evropě, své výrobní závody má v 5 zemích, v Itálii, Španělsku, Francii, USA i Rusku.

Sortiment tohoto keramického výrobce je velmi široký, dosahuje více než 5500 položek, které jsou vyráběny napříč všemi dosud používanými a známými výrobními technologiemi. Vyrábí se v různých povrchových úpravách, formátech a barvách.  Marazzi je schopna velmi pružně reagovat na potřeby trhu a požadavky současné architektury. Její výrobky jsou proto vyhledávány nejen pro bytový sektor, ale také architekty, pro realizaci velkých městských projektů.