Velmi výhodná nabídka

Keramický výrobce, který sídlí na území Itálie, přináší na trh keramickou dlažbu na velmi vysoké technické i estetické úrovni. Ráda bych Vás upozornila na série, které se věnují imitaci krásného přírodního materiálu – dřeva. Tento výrobce, Marazzi, jim věnuje hned několik ze svých sérií.

Tři z nich  – sérii Treverk, Trever Home a Treverk Outdoor můžete nyní nakoupit za velmi výhodných podmínek, které jsou stanoveny na odběr v paletovém množství. Na paletě, podle toho, který z produktů si vyberete, najdete množství od  21,6m² až do 28,8 m².

Tři velké formáty a šest barevných odstínů to je série Treverk. Vedle odstínů hnědých, můžeme v nabídce najít barvu černou a bílou. Formáty 15×120, 20×120 a 30×120 cm nabízí různé varianty pokládky. S keramickou dlažbou v krásné imitaci tohoto přírodního materiálu, budete jistě spokojeni dlouhou řadu let, protože životnost bude daleko delší, než u dlažby dřevěné a údržba mnohem snadnější.

Další kolekcí „dřevěných“ podlah, která má nyní cenu při oděru celé palety jedinečnou na trhu, je série série Treverk Home. Tato nám představuje imitaci dřeva dubového, která je nám prezentováno v pěti různých odstínech hnědé barvy. Stejně jako u série Treverk můžeme vybírat ze tří velkoformátů 15×20, 20×120 a 30×120 cm. Dlažby můžeme použít na podlahy či stěny celého bytového interiérů, včetně koupelny, kuchyně či obývacího pokoje. Stejně jako dřevo, přinese do našeho soukromí pocit tepla domova, dokáže z něj vytvořit prostředí, do kterého se budeme rádi vracet k rodinnému krbu.

Tento přírodní matriál je v keramickém provedení ale vhodný také do podmínek exteriérových, stane se velmi zajímavou ozdobou okolí našeho domu, pokud je dřevo právě tím, co bychom si do tohoto prostředí představovali. Setkáme se s ním v kolekci nazvané Treverk Outdoor. Přináší nám dva formáty, které můžeme mezi sebou kombinovat a to 15×120 cm a 30×120 cm a vyrábí se ve třech světlejších odstínech – cappuccino, v barvě týkového dřeva nebo barvě béžové.

Tyto krásné dlažby od keramického výrobce Marazzi máte nyní možnost zakoupit v paletovém množství za ceny, které jsou jistě nejvýhodnějšími na trhu. Dlažby těchto sérií – v krásné imitaci dřeva – se stanou jistě součástí Vašeho života, budou nositelem Vašeho životního stylu a přinesou velmi příjemné a útulné prostředí do Vašich domovů.