Imitace dřeva- Treverk

Keramickou dlažbu velmi vysoké estetické a technické kvality s krásným designem dřeva, takto se nám představují série Treverk keramického výrobce, který má své sídlo v Itálii a na trhu vystupuje pod názvem Marazzi.

V současné době máte jedinečnou možnost, získat dlažby těchto sérií při odběru celých palet za jedinečnou cenu, nejnižší na trhu. Na paletě je množství od  21,6m² až do 28,8 m²., podle toho, který z konkrétních výrobků si vyberete.

Série Treverk Home nám přináší imitaci dřeva dubového, vybírat můžeme z pěti odstínů hnědé barvy a formáty  15×20, 20×120 a 30×120 cm nám budou připomínat opravdu dřevěné desky. Tyto dlažby, které můžeme použít i jako obklady stěn přinesou do našich domovů pocit tepla, útulnost a stanou se ozdobou jak kuchyní, koupelen, ale také třeba obývacích pokojů či ložnic.

Stejně velké tři formáty, jako u předchozí série jsou vyráběny i v sérii Treverk. V nabídce této série jsou kromě béžové a několika odstínů hnědé i barva bílá a černá, které představí trošku neobvyklé pojetí dřeva – tohoto krásného přírodního materiálu, a určitě nás jak  svým designem , tak i barevným provedením, zaujmou. Jsou vhodné do bytových i nebytových interiérů, do kterých přinesou velmi příjemné a útulné prostředí, jaké jenom krása dřeva dokáže.

Ale krásu dřevěných podlah nemusíme obdivovat jen v interiérech. Výrobce Marazzi pamatoval i na okolí našich domů či na terasy, u kterých se scházíme za teplých letních podvečerů se svými přáteli, a vyrobil dlažbu s designem dřeva, která svými kvalitami jak technickými tak estetickými bude vhodná do takového prostředí a bude splňovat podmínky, které na ni budeme klást. Najdeme ji v sérii Marazzi Outdoor. Přináší nám dvě formátová provedení 15×120 cm a 30×120 cm. Vyrábí se ve třech světlejších hnědých odstínech a budeme mít problém ji od pravého dřeva rozeznat.

Pokud využijete nabídky nákupu v paletovém množství, může cesta k Vašemu snu o krásných dřevěných podlahách či dřevem obložených stěnách snáze splnitelná, může Vám přinést krásu dřeva, znásobenou dlouhou životností a snadnou údržbu keramické dlažby.