Thajské masáže

Synonymem relaxace, duševní vyrovnanosti a regenerace se stávají v poslední době právem thajské masáže. Vstupte do Thajského království a nechte hýčkat tělo i mysl zkušenými masérkami, které své dovednosti pěstovaly v chrámových komplexech přímo v Bangkoku. V salonu Thajského ráje se o Vás postarají naše kolegyně jako v samotném Thajsku.

Bez chemických preparátů a sáhodlouhé léčby Vás mistrně zbaví bolesti svalů a navodí atmosféru, na které se stanete závislými.

Thajské království – thajské masáže
Přímo v centru Prahy, ale i v dalších salonech lze uniknout únavě, dennímu shonu a svěřit se do odborných rukou školené profesionálky. Pro každého našeho zákazníka je energie a vyrovnaná mysl základním prvkem v běžném životě a thajská masáž se tak stává otázkou životního stylu. Thajská masáž je založena na mistrném zvládnutí technik, které spolehlivě uvolní od bolesti a prokrví pokožku. Neorientují se ovšem pouze na svalstvo a měkkou tkáň – ale na komplex celého těla, především na klouby a končetiny.

Tajemství tradičních thajských masáží
Thajské masáže v Thajském ráji v Praze nabízejí celou škálu variant. Lze využít masáže bylinné, olejové či reflexní. Vážíme si našich masérek, které jsou zcela výjimečné a věnují se své činnosti s úctou a zodpovědností, čímž Vám zaručujeme spokojenost. Ve studiu Thajské masáže si ulevíte od bolesti, naberete potřebnou energii, zapomenete na shon všedního dne a tzv. „vypnete“. Věříme, že se do Thajského ráje v Praze budete vždy rádi vracet.

Nahlédněte na naše webové stránky www.thajsky-raj.cz, kde si můžete thajské masáže objednat.