MMA

Pátráte po vhodném sportovním odreagování? Zajímá Vás oblast bojových umění, ale stále si nejste jisti, který druh zvolit? Tiger Gym Praha Vám poradí! Existuje totiž komplex bojových umění MMA (mixed martial arts), tedy smíšená bojová umění. MMA je druh sportu mající své kořeny až v 7. století př.n.l. – až v samotném Řecku jako součást Olympijských her. MMA je komplexem prvků těch nejefektivnějších bojových umění.

MMA v Tyger Gym Praha

Rozhodli jste se využít možnosti vyzkoušet MMA? Nevíte, jaké studio je pro toto rozhodnutí ideální? Navštivte Tiger Gym tělocvičnu v Praze 6, kde se Vás chopí tým profesionálních trenérů majících bohaté zkušenosti s tímto sportovním odvětví. V MMA dochází ke kombinaci taekwon-da, juda, řecko-římského zápasu, brazislkého jiu jitsu a jiných technik. Můžeme Vás ujistit, že všestrannější sportivní aktivitu nenaleznete.

Komplexní MMA

MMA Praha v Tiger Gymu je díky své všestrannosti sportem, který přímo blahodárně působí jednak na Vaši fyzickou stránku, jednak na psychickou vyrovnanost. Kromě toho, že při něm posílíte a protáhnete tělo, budete kdykoliv připraveni ochránit sebe či své blízké. V naší tělocvičně na Praze 6 nabízíme zájemcům první lekci zdarma. MMA je sportem, který Vás nadchne, a Vy se na něm stanete doslova závislými. Pro více informací navštivte naše webové stránky kickbox-praha.cz.