Tenis Paradise

Tenis patří v České republice mezi nesmírně oblíbené sporty. Najít však profesionální tenisové kurty, které disponují kvalitním povrchem a přijatelnou vstupní cenou, není dnes vůbec snadné. Přestaňte konečně hledat a přijďte si zahrát do klubu Tenis Paradise Brno, ve kterém naleznete hned tři osvětlené tenisové kurty s umělým travnatým dvoubarevným povrchem.

Pro případ špatného počasí je pak v klubu připravena i prostorná tenisová hala, jež splňuje ty nejpřísnější technologické požadavky.

 

Zmíněná přetlaková tenisová hala se vyznačuje zejména vysokou propustností denního světla a kvalitním neoslňujícím umělým osvětlením ve večerních hodinách. V hale probíhá špičková cirkulace vzduchu dle kritérií EU a uvnitř díky automatické temperaci panuje stabilní teplota. Pomocí kamerovému systému je pak možno z přilehlého baru dění v hale sledovat, takže zatímco Vy si například popíjíte kávu, Vaše děti mohou pod přísným dozorem zlepšovat své tenisové dovednosti!

 

Klub Tenis Paradise Brno nabízí nejen tenisové kurty či halu, ale komplexní sportovní i relaxační zázemí. K dispozici je tu občerstvení na baru, bazén s mořskou vodou nebo dětský koutek. Klub nabízí také gastronomické služby v podobě pořádání rautů, k nimž lze využít venkovní gril. Prostorné zázemí skýtá možnosti pro pořádání společenských a kulturních akcí či módních přehlídek. Samozřejmostí je pak obchod s tenisovými potřebami nebo možnost pronajmout si osobního tenisového trenéra.

 

Tenis Paradise Brno, to je komplexní sportovní centrum, ve kterém si můžete nejen zahrát tenis, ale také příjemně relaxovat. S sebou můžete vzít také své děti, jež se díky bazénu či dětskému koutku zabaví na dlouhé hodiny. Neváhejte a navštivte nás na ulici Sportovní v Brně a uvidíte, že se k nám budete rádi vracet.

 

Tenis Paradise
Sportovní 2c
602 00 Brno
tel.: +420 777 333 773
email: rezervace@tenisparadise.cz