Hromadné slevy

Hromadné slevy jsou fenoménem dnešní doby. Najít někoho, kdo by alespoň jednou nevyzkoušel něco z hromadných slev je v dnešní době již opravdu těžké. Princip je jednoduchý a všem známý. Pokud si produkt/službu zakoupí dostatečný počet lidí, aktivuje se sleva, která umožní nakoupit o mnoho procent levněji, než při koupi stejné služby či podobného zboží v obchodě.

Tímto způsobem lze prodávat a nakupovat cokoliv. Od cestovních zážitků, adrenalinových akcí s přáteli až po běžné zboží, jako jsou hodinky, hračky či praktické věci do kuchyně. Od kuchyně je pak jen krok k labužnickým ochutnávkám v nejrůznějších restauracích či barech. Hromadné slevy dnes prostě nabízejí vše.
Často nepochopeným cílem přitom není nabídnout klientům co největší slevu na jeden produkt, ale zviditelnit se a chovat se natolik přívětivě, aby si lidé obchod zapamatovali a další produkt si koupili již bez voucheru za plnou cenu. Jedná se tedy o jakýsi druh reklamní akce, která má přivézt nové zákazníky a ukázat jim, že tento obchod opravdu stojí za to.
Pokud si tedy objednáváte i Vy velké množství slevových kuponů na nejrůznější služby a zboží, zamyslete nad tím, kde Vám bylo dobře, která restaurace Vám vyhovovala nebo, který obchod s Vámi jednal na úrovni. Třeba se po svém přemýšlení k něčemu, co Vám hromadná sleva zprostředkovala, přeci jenom vrátíte.