Systémy pro elektronické cigarety

Původní klasické elektronické cigarety jsou již minulostí. V dnešní době se výrobci předhání v různých vylepšeních, která e-kuřákům usnadní „práci“ s elektronickou cigaretou. Zejména si kladou za cíl zvýšit pohodlí. Jednou z praktických ukázek modernizace elektronických cigaret jsou systémy, které se postupně objevovaly u vybraných modelů.

O jakých systémech mluvíme? Konkrétně máme na mysli Cartomizéry, Clearomizéry, Smokymizéry či Giantomizéry. Pokud máte v rodině či blízkém okolí e-kuřáka, pak zpozorněte, jelikož tento článek je i určitým tipem na vhodný dárek. Pokud se rozhodnete pro dárek z této kategorie, pak je důležité znát, jakou elektronickou cigaretu obdarovaný používá. Každá elektronická cigareta má svá specifika a tak se k ní hodí jen vybrané modely cartomizérů, clearomizérů, smokymizérů či giantomizérů…

Cartomizery

Cartomizery vznikly spojením klasické náplně a atomizeru v jednu samostatnou část. Co to znamená pro e-kuřáky? Jednoduše řečeno je výhoda v tom, že s každou náplní získávájí nový atomizer, který zajistí dostatečnou dýmavost elektronické cigarety.

Clearomizery

Blíže se podíváme i na tento typ systému. Clearomizery lze definovat jako spojení klasické náplně (patrony) a Atomizeru v jeden celek. Výhodou tohoto spojení je, že s každou náplní získáváte i nový Atomizer, který zajistí dostatečnou dýmavost e-cigarety. Tedy podobně jako tomu je u cartomizérů.