Pivní lázně jako vánoční dárek

Hledáte originální tip na vánoční dárek? Pak jistě oceníte tento krátký článek, ve kterém se věnujeme pivním lázním. Ano, pivní lázně jako vánoční dárek, který je vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií. Stačí si jen vybrat lokalitu, ve které chcete tuto proceduru absolvovat a poté si jen objednat dárkový poukaz, který dostane obdarovaný pod stromeček.

Pivní lázně jsou dárkem, který se bude líbit každému. Kdo by si nechtěl chvilku odpočinout od běžného pracovního života a nechal si hýčkat své tělo i duši. Pro romantické jedince je zde rovněž možnost objednat si balíček pivních lázní pro dvě osoby (buď v jedné kádi, nebo ve dvou kádích v jedné místnosti – záleží jen na Vás). Konkrétní balíčky se liší v závislosti na tom, v které lokalitě si chcete pivní lázně dopřát. Obecně však platí to, že je třeba si včas (řádově v měsících) zarezervovat vhodný termín. Jedině tak budete mít jistotu, že si tuto jedinečnou proceduru vychutnáte v době, která Vám nejvíce vyhovuje.

Náš tip na pivní lázně resp. na lokality, kde si tuto proceduru dopřát? Pokud bychom se zaměřili na Českou republiku (pivní lázně si můžete samozřejmě vychutnat i v zahraničí – Slovensko, Rakousko…) a měli vybrat tři lokality, pak by se jednalo o pivní lázně Bahenec, pivní lázně Chodová Planá a pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm.

To však neznamená, že další lokality nenabízí kvalitní služby. Pokud se rozhodnete pro Prahu, Olomouc, Ostravu či Štramberk, tak rovněž nebudete zklamáni ba naopak.