Stahovací spodní prádlo

Stahovací prádlo je důležitou součástí šatníků mnoha žen a dívek. Stahovací spodní prádlo vám pomůže docílit pěkné postavy, ikdyž máte nějaké to kilo navíc. Nedocenitelné je pak zejména u maminek, které chtějí zpevnit svoji postavu po porodu.

Stahovací spodní prádlo zahrnuje několik druhů pro každou část ženského těla. Jedná se o stahovací kalhotky, stahovací korzety, stahovací spodničky či stahovací body.

Každý typ spodního prádlo z této kategorie se zaměřuje na jiné partie a opravdu dokáže zázraky. Důležité však vždy je, aby toto spodní prádlo stejně jako v ostatních případech, bylo pohodlné a příjemné na nošení. Pokud se v některém modelu necítíte dobře, pak nemá cenu to lámat přes koleno a raději sáhnout po jiném, který vám bude více vyhovovat.

Pomůcka pro nastávající maminky

Stahovací kalhotky po porodu jsou základním vybavení v kategorii těhotenské oblečení. Stahovací kalhotky po porodu fungují na stejném principu jako různé typy podprsenek, které jsou nošeny za účelem zpevnění a zformování prsou. Ačkoliv nejsou stahovací kalhotky po porodu příliš svůdné, nenechte se odradit, jejich účinek na postavu po porodu je nedocenitelný.