Hračky Bruder

Bruder německý výrobce velice kvalitních hraček napodobujících technické stroje a dopravní prostředky charakteristicky propojenými s nejrůznějšími profesemi. Celé stroje i doplňky jsou šestnáctkrát menší než originály.

Pro děti starší let jsou hračky zmenšené kopie skutečných značek výrabějících tyto dopravní a zemědělské prostředky. Hračky Bruder určené mladším dětem jsou rovněž v podobě dopravních a zemědělských strojů, nejedná se však o zdrobněliny světoznámých dopravních značek.

Na své si přijdou s hračkami Bruder především kluci. Protože právě chlapci si často hrají s dopravními prostředky. Precizní provedení, kdy nechybí prakticky žádné součástky jako u skutečných strojů je až zarážející. Zdrobnělé traktory a kombajny jsou prakticky dokonalé navíc s možností pořízení dalších doplňků a zařízení rovněž v té nejvyšší kvalitě. K traktorům lze pořídit taková speciální vlečná a secí nebo žnecí příslušenství jako jsou postřikovače, secí stroj, pluhy, podmítače, stahovače a obraceče sena a další. Mladí farmáři si budou také určitě rádi hrát s kombajny, které jsou opravdu krásné.

Kluci, kteří by se v budoucnu rádi stali hasiči nabízí Bruder hasičská auta se žebříky stříkacími hadicemi i funkčními majáky.

Dalším oblíbeným chlapeckým povoláním je popelář. Bruder nabízí několik popelářských vozů různých značek. Pro zájemce je možnost přikoupení sady popelnic.

Zajímavostí je, že hračky Bruder jsou precizními zmenšeninami vozidel a strojů mnoha světových značek výrobců. Uvést si lze traktory John Deer nebo Lamborghini, náklaďáky Man a Scania, kombajny Claas a mnohé další přední výrobce.