Samolepky na zeď od Lepici.cz

Chcete oživit svůj interiér? Vyzkoušejte samolepky na zeď, které se skvěle hodí do každého pokoje. Můžete je použít v ložnici, obýváku, kuchyni i v dětském pokojíčku. Samolepky na stěnu jsou moderním a originálním řešením, kterým zútulníte svůj příbytek. Z jakých samolepek na stěnu můžete konkrétně vybírat?

Nápadité samolepící dekorace jsou k dostání hned v několika stylech a rozměrech. Dělí se na menší a větší nálepky. Nálepky menších rozměrů mají velikost od několika centimetrů do jednoho metru. Hodí se jako dekorace do rohu místnosti, k zásuvce nebo nad postel pod dřevěnou poličku. Velké dekorace se často skládají z více nálepek nebo zabírají celou stěnu. Vypadají originálně a efektně, zaujmou každou Vaši návštěvu. Samolepící dekorace se rozdělují na abstraktní, designové, s přírodními motivy, zábavné a ze světa. Můžete si rovněž pořídit samolepky na zeď s postavami.

Abstraktní samolepky na stěnu probudí Vaši představivost. Máte na výběr z černého provedení, které tvoří velkou část sortimentu, i z několika dalších barevných odstínů. Abstraktní samolepky na zeď představují například bubliny, mraky nebo molekuly. Dalšími mezi zákazníky oblíbenými samolepkami jsou přírodní motivy fauny a flóry. Jistě si je zamilujete i Vy. Tyto motivy znázorňují květiny, stromy, ptáky, vážky nebo srnky. Vybírat můžete i ze světových dekorací, které do Vašeho obývacího pokoje přesunou například světoznámou Eiffelovu věž. Nabídka zahrnuje i samolepky na stěnu se sportovní tematikou – cyklistika, snowboarding nebo plachtění.

Všechny samolepící dekorace se snadno nalepují a jsou jednoduše odstranitelné. Vyrábějí se z velmi kvalitních a bezpečných materiálů. Všechny nálepky se hodí na bílou stěnu. Některé z nich ale vyniknou i na barevném podkladu.