RC modely pro malé i velké

Hračky určené pro děti i dospěláky se mohou snadno stát koníčkem na spoustu let. Nevěříte? Jen se porozhlédněte kolem a všimněte si, kolik lidí rádo venku zkouší nejrůznější RC modely.

A to ještě nevidíte valnou většinu náruživých RC modelářů schovanou doma!

RC modely – hračky pro celou rodinu

Mezi populární modely na dálkové ovládání náleží RC auta, RC vrtulníky a v pozadí zájmu nezůstávají ani RC motorky, lodě a letadla. Obecně se RC modely dělí podle druhu a podle pohonu. Můžete si nakoupit zmenšeniny skutečných dopravních prostředků různých velikostí a nadále si je podle vlastního uvážení zdokonalovat.

RC vrtulníky – nejoblíbenější z rc modelů

RC vrtulníky seženete se spalovacím motorem nebo s elektro pohonem. V nabídce se setkáte se skutečnými miniaturami RC vrtulníků i s typy o rozměrech několika metrů. Nejsnadnější jsou modely vrtulníků se třemi kanály a podle náročnosti stoupají až k sedmi kanálům. Akrobatické dovednosti nadchnou nejednoho příznivce, ale je k tomu potřeba dostatečných zkušeností. RC vrtulníky vybírejte podle stability, výkonu motoru a nakonec i vzhled je důležitý.

RC auta – zábava na doma i na ven

Správné předvádění, závodění a jiné kousky vám dopřejí RC auta. Skvělé prožitky očekávejte od modelů ovládaných na dálku rádiem a v podobě známých světových značek automobilů. Ve výběru se nemusíte nijak omezovat. Chcete RC auta vhodná na závodní dráhu? Máte je mít! Potřebujete vojenské nebo stavební auto? Rovněž není problém. RC čtyřkolky mají i ve zmenšenině velká kola, díky kterým projedou rozličně náročné terény. RC auta na rally mohou absolvovat mnoho závodů a šampionátů, které se pořádají všude po světě a v průběhu pořádání se dodržují určitá stanovená pravidla. Formule jsou závodní jedničky a v různém měřítku je seženete hned v několika barevných odstínech.

A závěrem jedna dobrá rada – nechte nudu stranou a vrhněte se do báječného dobrodružství s RC modely.