Rohože z bambusu

Máte rádi přírodní materiály? Uvažujete o zkrášlení vašeho bytu, kanceláře či chalupy právě o nějaký takový přírodní prvek? Ale buďme konkrétní. Jak již napovídá nadpis článku, řeč bude o bambusových rohožích, které se hodí například do interiéru jako obklad na stěnu.

Široké uplatnění

Víceméně záleží samozřejmě jen na vás, zda bambusové rohože použijete jako dekoraci, ochrannou část stěny, či jako stínící prvek na balkóně či terasa. Bambusové rohože lze použít i na ploty, ikdyž zde se vyrábí i speciální plotové bambusové dílce. Nicméně použít lže i tyto rohože.

Bambusové rohože

Výrobek ze štípaného bambusu

Z čeho jsou vyrobeny? Jedná se o rohože ze štípaného bambusu, který je buď naštípán na úzké bambusové proužky, nebo opracován do kulatých špejlí malého průměru, které jsou umístěny vedle sebe. Zdrojem jsou samozřejmě bambusové tyče, které se zpracovávaní resp. štípají pro další využití viz. příklad bambusové rohože.

Kvalitní bambusové tyče

Pro interiér doporučujeme vybírat rohože z kvalitnějších bambusových tyčí, které mají výraznější barvu. Objednávat můžete například v internetovém obchodě Bambusove-produkty.cz, specialistovi na bambusové produkty.