Renault Fluence je úsporný krasavec

Buďme upřímní, pověst Renaultu není mezi majiteli vozů úplně nejlepší. Někteří dokonce říkají, že by si auto od tohoto Francouzského výrobce nikdy nekoupili.

To ale asi ještě neviděli Renault Fluence, který je podle mnoha řidičů ve své cenové skupině suverénně nejlepší rodinné auto. A dost možná mají pravdu.

Renault Fluence je sedan, který řadíme do nižší střední třídy. Vyznačuje se osobitým, dynamickým designem, který Vás jistě uchvátí. Uvnitř vozu je spousta místa, takže cestování v něm je velice pohodlné a komfortní. Díky tomu se pro Vás dlouhé cesty stanou hračkou. Podobně je na tom i zavazadlový prostor, který taktéž nabízí dostatek místa. Radost Vám jistě udělá i sofistikovaná audio soustava, která zahrnuje 4 reproduktory.

Na výběr máte ze tří různých motorů. Dva jsou benzínové a jeden je dieselový. Benzíňáky mají objem 1.6l nebo 2.0l. Naftový motor má objem 1.5l a je k dostání vícero typů o různých výkonech. V dnešní době, kdy ropa láme cenové rekordy snad každý den je stále důležitějším faktorem pro výběr vozu jeho spotřeba. I v tomto ohledu si vede Renault Fluence více než solidně. Jeho motory jsou úsporné a díky tomu Vás nezruinují.

Když už mluvíme o penězích, jistě Vás bude zajímat i cena tohoto neobyčejného Francouzského skvostu. Základní cena je kolem čtvrt milionu, což je naprosto fantastické na tak povedený automobil. Cena samozřejmě může narůst s tím, jak porostou Vaše nároky na výbavu, to ale nic nemění na tom, že je to úžasný vůz, který Vám budou Vaši sousedé jistě závidět.