Lea Innokin

Zkušení e-kuřáci již z názvu článku vědí, o čem bude v následujících řádcích řeč. Ano, jedná se o nový model elektronické cigarety, který se objevil na trhu na začátku roku 2012. A jaké novinky tento model přináší? Čtěte dále…

Již na první pohled se vám tato elektronická cigareta zalíbí. E-cigareta Innokin AIO IK-1200 (vycházíme z názvu, pod kterým je ecigareta prodávána např. v internetovém obchodě Cigarety-elektronicke.eu)  je vyrobena v klasické velikosti i tvaru.

Jednou z výhod, kterou elektronická cigareta Lea Innokin nabízí je výkonné dobíjecí pouzdro, které udržuje baterii elektronické cigarety v neustálé kondici. Lea Innokin je přímo uložena v tomto dobíjecím pouzdře.

Tento model přichází na trh jako nástupce úspěšné e-cigarety prodávané pod názvem Lea Kross, tedy modelu vyráběného rovněž společností Innokin.

E-cigareta Lea Innokin AIO IK-1200 se doporučuje slabším a středně silným e-kuřákům, pro které je mimo jiné důležitý i klasický vzhled a velikost cigarety.

Elektronickou cigaretu je možné jednoduše naplnit některým z oblíbených e-liquidů. Náplně e-liquid (25ml) je rovněž možné zakoupit přímo v internetovém obchodě Cigarety-elektronicke.eu.