Pyžamo pro pohodlný spánek

Pohodlný a klidný spánek. To je sen jistě nás všech. Některé záležitosti neovlivníme, nebo je lze ovlivnit jen těžko – zejména stresové situace, plačící děti… Ale jsou vlivy, které mohou narušit spánek a které lze ovlivnit poměrně jednodušše. Kromě výběru kvalitní postele s roštem a zejména kvalitní matrace, to je i výběr vhodného nočního oblečení!

Košilka nebo pyžamo?

My se budeme věnovat zejména oblečení pro dámy, přecijen, zde je výběr poněkud pestřejší. Co si vzít na sebe na noc? Tak předně si musíme ujasnit, jestli vybíráte oblečení opravdu na spánek, nebo na hrátky s partnerem 🙂 V druhém případě budete jistě vybírat odvážnější modely, které ale často skončí dole, nebo jsou nahrazeny pyžamem, noční košilkou či čímkoliv jiným, v čem pak opravdu spíte.

Pohodlná dámská pyžama

Dáváte přednost pyžamu? Pak vybírejte takové, které je vyrobené z kvalitních materiálů a nabídne vám komfort po celou noc. Vybírat můžete klasická pyžama, různé střihy, pyžama s šortkami či dlouhými kalhotami atp.

Cornette, Babella…

Kvalitní dámská pyžama za rozumné peníze nabízí například značky Cornette či Babella. Ale zabrousit můžete i do kategorie značkového nočního oblečení typu Victoria’s Secret atp. Zde samozřejmě očekávejte ještě vyšší kvalitu, ale i nutnost sáhnout více do peněženky. V šatníků si můžete nashromáždit od každého něco 😉

Hlavní je, abyste se cítila pohodlně a mohla si dopřát kvalitní a ničím nerušený spánek. A je jedno, jestli v noční košilce, v pyžamu, nebo pokud to pro vás je pohodlnější, tak třeba i bez ničeho (některé názory tvrdí, že je vhodné spát nahý z důvodu nižší tělesné teploty).