Proč zrovna LED žárovka?

V tomto ročním období nejvíce oceníme dobrou žárovku, která osvětluje celou naši domácnost. Mezi osvědčené žárovky, které přinášejí také značnou elektrickou úsporu, patří také LED žárovky.

LED žárovka je jedním z nejúspornějších zdrojů světla na trhu. Pokud použijete namísto klasické žárovky LED žárovku, pak můžete uspořit až 90% elektrické energie. LED žárovky vynikají také svou dlouhou životností, která může být až 50 000 hodin provozu. Po celou dobu životnosti neztrácí LED žárovka na světelném výkonu a podává stejnou sílu světla.

Další předností LED žárovek je jejich složení. LED žárovka neobsahuje rtuť, nevyzařuje žádné UV záření a na dotek není horká. Díky použité technologii startují LED žárovky bez prodlevy náběhu na plný výkon a jsou vhodné také pro časté vypínání a zapínání. Zjednodušeně, LED žárovka vám častým zapínáním a vypínáním nepraskne, a v případě, že se rozbije, tak neobsahuje žádné nebezpečné látky. Díky těmto vlastnostem se LED žárovky výborně hodí např. do dětských pokojů, kuchyní apod.

LED žárovky jsou k dispozici v mnoha tvarových provedeních od reflektorových až po kulaté a oválné. Nejprodávanější jsou LED žárovky s paticí GU10, ale jsou k dostání také s paticí E14, E27 nebo jako led zářivky. Širokým výběrem tvarů a patic jsou LED žárovky vhodné do všech typů otevřených i uzavřených svítidel.

Mezi naše nejprodávanější produkty patří LED žárovky Z72410 a Z72420. Tyto žárovky mají patici GU10 a úhel vyzařování 120°. K dostání jsou ve studené bílé, teplé bílé nebo denní barvě světla. K dostání jsou také jiné patice a tvary LED žárovek. Celý
sortiment žárovek značky EMOS naleznete na http://shop.emos.cz/kategorie/zarovky-a-svetelne-zdroje/led-zarovky/