Pobytové balíčky od Lázně-Wellness-Relax.cz

Chcete si odpočinout a zarelaxovat? Dopřejte si po pracovním týdnu netradiční odreagování, využijte některý z pobytových balíčků. V současnosti jsou v kurzu víkendové pobytové balíčky, vánoční a silvestrovské pobytové balíčky a relaxační lázeňské pobyty pro dva.

Navštivte rezervační portál Lázně-Wellness-Relax.cz a vyhledejte pobytový balíček přesně podle svých představ. Z jakých pobytových balíčků můžete vybírat? Pobyty jsou nejčastěji situovány ve vybavených hotelových komplexech, které se nacházejí v malebných městech, jako jsou Františkovy Lázně, Luhačovice, Mariánské Lázně, Jeseníky, Karlovy Vary, Náchod nebo Praha.

Víkendové a vánoční pobytové balíčky

Hotely, které zajišťují ubytování, vám poskytnou ten nejvyšší komfort. V pobytovém balíčku je zahrnuto i stravování, nejčastěji formou polopenze. Součástí pobytu jsou nejrůznější wellness aktivity, do kterých patří sauna, masáže nebo návštěva solné jeskyně. Žijete aktivně a jste neustále v pohybu? Můžete využít fitness cvičení, bazén nebo squash. V rámci pobytových balíčků jsou připraveny speciální procedury pro ženy i pro muže.

Chcete utéct před vánočním stresem? Oslavte konec letošního roku netradičně. Zpříjemněte si ho pobytem v některém lázeňském městě. Právě tam budete moci nasát tu pravou vánoční atmosféru. V rámci pobytového balíčku je pro vás připraven útulný hotelový pokoj a bohaté možnosti relaxace. Přímo v hotelových komplexech a v jejich přilehlém okolí se nachází kavárny a restaurace s českou i zahraniční kuchyní. Po ochutnání některé vánoční speciality si můžete užít romantickou procházku lázeňským městem.

Pobytové balíčky pro všechny

Pro koho jsou pobytové balíčky určeny? Relaxační pobyty si užijí všichni, kteří se chtějí odreagovat. Pobytové balíčky jsou nejčastěji připraveny pro dvě osoby – partnery, manžele. Na wellness pobyt můžete ale vyrazit i se svou nejlepší kamarádkou, maminkou nebo sestrou. Kromě bohaté nabídky služeb, která čeká na místě, vás jistě potěší i příznivá cena, za kterou jsou pobytové balíčky nabízeny.