Pláž Tsambika – recenze

Léto se pomalu blíží, a tak je ten správný čas na to, začít si vybírat letní dovolenou. Oblastí a lokalit je celá řada, a tak se vždy hodí sledovat recenze od turistů, kteří již vámi zvolenou lokalitu navštívili v minulosti. Dnes to bude recenze na pláž Tsambika, která se nachází na řeckém ostrově Rhodos.

Většina pláží na ostrově Rhodos se nachází na jeho východním pobřeží. Pokud se chystáte na ostrov Rhodos poprvé, pak pro vás máme dobrý tip! Naplánujte si během své dovolené několik dnů na výlety a za tímto účelem si objednejte auto nebo skútr. Určitě nebudete litovat. Nemusíte mít obavy, že opustíte váš hotel či hotelovou pláž. Rhodos je poměrně malý, a tak se autem dostanete za chvilku kamkoliv chcete. Právě na východě ostrova se vám nabízí možnost navštívit několik pláží, některé z nich budete mít při troše štěstí jen a jen pro sebe.

Pláž Tsambíka se nachází přibližně na polovině cesty mezi dvěma letovisky Charáki a Kolýmbia. Většina průvodců tuto pláž označuje jako jednu z nejkrásnějších a je tomu opravdu tak. Čeká vás písčitá pláž s mírným vstupem do vody, kde si můžete v klidu relaxovat a užívat mořského prostředí. Tsambíka je tak zaručeným tipem na krásný výlet. Pokud už budete na Rhodosu, pak na tuto pláž určitě nezapomeňte a zahrňte ji do svého výletního plánu.

Vzhledem k umístění pláží jsou i letoviska na Rhodu rozprostřena zejména na východní straně. Některá pak naleznete ještě v severní části ostrova mezi letištěm a hlavním městem. I zde si můžete vychutnat krásnou dovolenou a to i v aktivní podobě – windsurfing, kiteboarding…