Malé domácí vinotéky

Jedním z hitů posledních let jsou bezesporu domácí vinotéky. Své o tom vědí světoví výrobci, kteří se na tento sortiment rovněž hbitě zaměřili. Jedná se např. o značky Baumatic, Candy, Fagor, Gorenje, Hoower a mnohé další.

V dnešním článku se zaměříme hlavně na malé domácí vinotéky, které jsou určené právě do domácností. Existují samozřejmě i vinotéky s větším objemem, které poslouží firemním kancelářím či restauračním zařízením.

Pod pojmem malé domácí vinotéky si představte produkt, který nabízí užitný objem cca do 50 litrů. V přepočtu na počet lahví se jedná o vinotéky s kapacitou do 18 – 20 lahví vína či jiného nápoje.

Do domácností doporučujeme modely s tichým provozem bez vibrací, aby vás nerušili při běžných domácích pracech nebo při sledování vašeho oblíbeného televizního pořadu.

Kde je možné vinotéky zakoupit? Naším tipem je například internetový obchod Elektro-4U.cz, kde naleznete vinotéky v části Velké elektrospotřebičeLedničky.

Jistě si v této nabídce vyberete tu pravou vinotéku, kterou oceníte zejména v letním období, když si budete chtít vychutnat sami či se svými přáteli vaši oblíbenou lahvinku vína…