Originální série dlažeb Selection

Italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Refin, přichází na trh s novou sérií Selection v imitaci kamene. Tato kolekce Vás zaujme na první pohled a již nebudete chtít jinou. Kámen je stejně jako dřevo a ostatní přírodní produkty, velice oblíbený a často se využívá jako obklady a dlažby.

Ale jejich krása časem vadne a je téměř nemožné ji udržet dlouhá léta nepoškozenou. Proto se v posledních letech staly populární keramické dlažby a obklady a to především v imitaci přírodních povrchů.

Keramická dlažba v imitaci kamene je přitom od té skutečné k nerozeznání. Dokonalou krásu a přirozenost kamene, lze vytvořit díky nejnovějším technologickým postupům, pomocí kterých se v dnešní době keramická dlažba vyrábí. Každý sebemenší detail na každé dlaždici Vás přesvědčí o tom, že se jedná o skutečný. Stejně jako v přírodě, kde je každý kámen jedinečný a nikdy nenajdeme dva stejné kusy, tak i v sérii keramické dlažby a obkladů Selection nenajdeme dvě stejné dlaždice. Důmyslné zpracování této kolekce Vám umožňuje, vytvořit si vzhled Vašeho interiéru přesně podle Vašich představ.

V sérii Selection máte na výběr z rozměrů 25×75, 37,5×75 a 75×75. Navíc si můžete zvolit jednu z pěti barev a to buď hnědou, šedou nebo tří odstínů béžové barvy. Jako každá série tohoto výrobce obsahuje série keramických obkladů a dlažeb Selection dekor, který perfektně ladí s jinými výrobky v této sérii. Dekor má design několika tenkých pruhů kamene poskládaných na sebe. Můžete je buď sladit s dlažbou ve stejné barvě, nebo je kombinovat s dlažbami a obklady i v jiných barvách a docílit tak neobvyklého a moderního designu.

Série Selection se hodí do jakéhokoliv bytového interiéru a to hlavně díky tomu, že působí neutrálním a decentním dojmem. Její unikátní zpracování vyzdvihne krásu místnosti a díky revolučním technologiím, kterými je tato keramická dlažby vyráběna, vydrží dlouhá léta.

Společnost Refin se vyznačuje svou touhou po technologickém pokroku, který jim umožní uspokojit veškerá přání zákazníků a trhu. Snaží se ale zároveň vyrábět v souznění s přírodou. Díky nenovějším technologiím, které Refin používá, mají jeho série úžasné a vyhledávané vlastnosti. Každá jeho série stejně jako série Selection nemá konkurenci. Všechny jsou originální a jen velmi těžko nahraditelné.