Refin- Frame

Série keramické dlažby Frame, uvedl na trh italský výrobce Refin. Tato kolekce Vám doslova vyrazí dech. Vyrábí se ve čtyřech různých druzích (Geometric, Majolica, Carpet a Weave). Každá tato barva či uskupení obsahuje jinou dlažbu.

Jednou ze součástí série je keramická dlažba pod názvem Majolica. Vyrábí se v různobarevné kombinaci, kde můžeme nalézt oranžovou, modrou, zelenou, černou a bílou barvu. Právě tyto decentní barvy, které jsou uskupeny do různých vzorů, inspirovaných italskými řemesly 19. a 20 století, Vás přivedou zpět do dávných dob. Dlažba vytváří neuvěřitelně příjemnou a veselou atmosféru.

Další součástí je keramická dlažba nazvaná Carpet. Tato dlažba je v hnědo – béžovém provedení. Vzorem, který se na této dlažbě objevuje, jsou malé, střední a velké trojúhelníky a čtverce, které když se zkombinují, vytvářejí překrásné a netradiční vzory. Keramická dlažba Carpet z části připomíná koberce, které jsme dříve viděli u našich babiček a prababiček, což je důkaz toho, že módní vlny se stále opakují.

Dále zde máme keramickou dlažbu Weave. Vyrábí se v černo – šedivém provedení, které Vás zaujme na první pohled. Můžete si vybrat celkem ze tří druhů provedení. Na každé dlaždici naleznete několik sérií linek, které Vás uchvátí. Působí velice moderním a příjemným dojmeme a vytváří atmosféru, kterou si zamilujete.

Poslední částí této série je dlažba Geometric. Tato keramická dlažba se vyrábí v osmi různých provedeních, které připomínají nejrůznější plány budov a složitých knihoven. Jemné decentní linky v barevné kombinace černé a modré, vytvoří v každém bytovém interiéru decentní a velice svěží atmosféru, které se nebudete moct nabažit.

Výrobce keramických dlažeb a obkladů Refin, je známí svou touhou po zlepšování technologických postupů, aby mohl co nejlépe uspokojovat potřeby a přání svých zákazníků a zároveň všech požadavků, které jsou kladeny na keramickou dlažbu. Zároveň se snaží vyjít vstříc i životnímu prostředí, což je v dnešní době velice důležité. Jako u každé své kolekce i u kolekce keramické dlažby Frame předvedl, že krása starých věcí, může v moderním provedení nabýt úplně nové podoby a to jak u této série, tak i u mnoha dalších, jako například u série v imitaci kamene nazvané Slate.