Originální dárek pro informatika

Ajťákům to neobyčejně pálí, ale jak všichni víme, jsou tak trochu mimo realitu. Zajímají se o zvláštní věci, kterým nikdo jiný nerozumí a ani často rozumět nechce. S holkama to většinou moc neumí, což je škoda, protože často oplývají bohatým vnitřním životem a fantazií. Jaký vhodný a originální dárek dát takovému člověku? Daruj mu zážitek spojený s učením něčeho opravdu zajímavéno a neotřelého. Vítej ve světě University Podsvětí…

V této universitě se může ajťák nebo i kdokoliv jiný učit různým tajným a speciálním dovednostem, o kterých nejednou přemýšlel, ale ani ve snu ho nenapadlo, že by se mohl najít někoho, kdo by ho do těchto umění zasvětil. Má zde na výběr z různých oblastí studia:

Tato univerzita umožňuje v sekci dárek pro informatika svého elektronickém obchodu koupit VIP vstupenku. Tato stylová vstupenka s tajným kódem poslouží obdarovanému k tomu, že ho zde pak vezmou na půl dne do učení v kterékoli jím zvolené oblasti.

V této univerzitě se samozřejmě neučí v klasických fádních učebnách, ale v různých undergroundových hospůdkách, podzemních komplexech, alternativních kavárnách a garážích – a to všechno samozřejmě se zajištěním základního pohodlí (jídlo, pití, WC). Na pozornost účastníků to funguje jako magnet.

Tady si účastník kurzu připadá jako hrdina jeho oblíbené počítačové hry, který se učí zapovězená umění v tajném spolku určeném pouze pro okruh vyvolených. A to zábavným, zcela legálním a naprosto nezapomenutelným způsobem. Přitom se zde nevychovávají gangsteři, ale specialisti na zabezpečení fyzických objektů, experti počítačové bezpečnosti a podobně. A navíc si možná konečně najde holku…