Obří gumový medvídek – maxi dárek pro vaše nejmenší

Přemýšlíte o pěkném dárku pro vaši ratolest a nevíte čím ho překvapit? Má vaše zlatíčko doma spoustu plyšových hraček, stavebnic či jiných hraček, ze kterých vám vstávají vlasy hrůzou? A také mají vaše děti rádi gumové medvídky, jako všechny děti na světě? Pak pro vás máme typ na opravdu obří překvapení – darujte vašemu zlatíčku obřího gumového medvídka!

Gumový medvídek je fenomén, který se zrodil v Německu a byl inspirován cvičenými medvědy na poutích. Málokdo si tuto želatinovou pochoutku odepře a pro mnohé je i závislostí. Každý Čech za jeden rok sní přibližně 1,5 kilogramu této pochoutky.

Pravdou je, že základní surovinou pro výrobu želatiny – hlavní složky gumových medvídků – je vepřová kůže, z níž se želatina vyrábí. Ovšem nenechte se odradit, protože želatinové bonbóny obsahují aminokyseliny, které jsou potřebné pro syntézu kolagenu. Z tohoto důvodu, je i přes některé pochybovače, vyzdvihován příznivý účinek na klouby, šlachy, vlasy nebo výživu kloubních chrupavek dětí i dospělých. Jedná se o skvělý tip na dárek pro děti.

Obří gumový medvídek udělá radost každému, kdo tyto sladké bonbóny zbožňuje, a nezáleží na tom, zda se jedná o vaši malou ratolest či dospělého kamaráda, který si rád zavzpomíná na svá dětská léta při okusování ouška našeho obřího medvídka.