Oblekové doplňky

Nabízíme hedvábné kravaty, kterou jsou ručně vyrobeny. Naše kravaty jsou vyrobeny z hedvábí a jsou ručně malovány. Ke každé naši luxusní kravatě je vystaven certifikát a tak deklarujeme, že každá naše luxusní kravata je originál, který patří pouze Vám a již nikdy nebude stejná kravata vyrobena.

Hedvábné kravaty – každá naše kravata je vyrobena ze 100% hedvábí, má vysokou gramáž a celkově je velmi dobře zpracována. Na tuto kvalitní paruku jsou použity speciální barvy na hedvábí. Barvy na hedvábí jsou objednávány z japonska a jsou velmi kvalitní.  Všechny barvy jsou přírodní a jsou vyrobeny z přírodnin, jako indigo, květiny, hmyz atp.

Všechny naše kravaty jsou vyroběny dvěma špočkovými designérkami, které mají vystudovanou umělecký design a grafiku, s každou koupí tak nejen kupujete funkční věc, ale zároveň i kus užitého uměni.

Dalším zbožím pro elegantního muže jsou bezesporu manžetové knoflíčky.

V současnosti velmi žádaným typem jsou svatební manžetové knoflíčky, nebo-li manžetové knoflíčky na svatbu. Právě svatba je krásná příležitost, kdy by vše mělo být perfektní, tedy i celkový vzhled by měl být propracován do posledních detailů. Naše svatební manžetové knoflíčky Vám k tomu ochotně a stylově dopomohou.

Veškerou naši nabídku si můžete prohlédnout zde  : http://manzetoveknoflickyx.cz

Symbolem upaveného muže jsou kromě obleku a manžetových knoflíčků také hodinky. V našem eshopu nabízíme velké množství elegantních hodinek k obleku, velký výběr skeletonových hodinek za dobré ceny najdete zde : http://levne-hodinky.net