Lacné parochne

S nápadom na predaj parochní prišla naša kolegyňa, keď zistila, že bežné parochne z umelého vlákna sa predávajú za úplne šialené ceny a síce tisíce korún. Ísť si tak do butiku s parochňami nejakú, či nejaké parochne vybrať, pritom znamená mať v peňaženke minimálne dvetisíc korún a viac. Ak si kúpite potrebné dve parochne strednej úrovne z umelého vlákna, zaplatíte za ne bežne aj desať tisíc korún.

U nás Vám teda bude stačiť rovná desatina. Áno, za kvalitné parochne, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitného japonského umelého vlasu u názvom pôvod zaplatíte 39 eur alebo 49 eur. Neponúkame pritom žiadne out strihy ani nič podobné, ba práve naopak, naše parochne sú veľmi moderné a ponúkame výber z mnohých variantov. Každá naša lacná parochňa určite stojí za Vašu opzornost.
Lacné parochne, ktoré ponúkame sú: blond parochne, čierne parochne, farebné parochne, krátke parochne, dlhé parochne a parochne stredných dĺžok.

viac informácií nájdete tu: www.Parochna.eu

Vlasy clip in (umelé vlasy):

Aj Umelé vlasy clip in dobre korešpondujú z celkovú filozofiu nových účesov a štýlov. Je jasné, že ak nemáte po ruke práve kaderníčku a parochňu z nejakého dôvodu použiť nechcete alebo nemôžete, v tomto prípade sú vlasy clip in 60 cm tou ideálnou voľbou. Teraz si uvedene na čo sa používajú vlasové príčesky. Clip in príčesky nie sú tak široké, ako klasické vsuvky clip in, ale majú charakter vrkoča. K ich použitie je väčšinou potrebné viac (minimálne dvaou) kusov. Že sú výrobcovia schopní v dnešnej dobe vyrobiť akýkoľvek zložitý typ vlasov dobre dokresľuje aj tento posledný typ vlasy clip in a vlasy vlnité.

Ďalšie kategórie ktoré ponúkame sú Príčesky clip in, Clip in vlasy 60cm. Vlasové Clips sa používajú hojne až až od roku 2010, kedy s touto novinkou prišli americkí stylisti. Nie je totiž nič jednodužšího, než k svojim vlasom pripnúť krásny, hustý a dlhý prameň. Ďalej máme aj rôzne farebné variácie a štruktúra clip in vlasy, Clip vlasy blond alebo prices. Krásne príčesky do vlasov, ktoré si do svojich kaderí môžete prichytiť proste len tak pre radosť a moderný vzhľad, alebo si vykúzliť parádne účes. Príčesky do vlasov sú tiež veľmi trendy a módne a úplne nahrádzajú použitie klasických parochní a tupé.

viac info tu : http://vlasy-clip-in.eu/