Obklady ve velmi zajímavém provedení

Chystáte se obkládat koupelnu či jiný interiér Vašeho domova? Ano, ptám se i na další místnosti, protože v dnešní době se obklady a dlažby dostávají kromě koupelen a kuchyní také do pokojů obývacích či dokonce do ložnic.

A znáte keramičku FAP? Pokud ne, dovolím si Vám ji trošku představit. Jedná se o keramičku, které své krásné obklady a dlažby,  vyrábí výhradně na území Itálie. To nám dosvědčí i značka Made in Italy, které je nositelem. Od roku 1997 je součástí Gruppo Concorde, skupiny, která sdružuje výrobce keramických obkladů a dlažeb.

Keramička FAP má své sídlo v italském Fiorano Modenese Výrobky této společnosti jsou velmi vysoké kvality a přináší osobitý styl pro životní prostředí. Obklady  jsou bohatě zdobeny, mezi barvami se vyskytuje i zlatá či stříbrná, a kovové odlesky nejsou žádnou výjimkou. V sériích je zastoupena mozaika, jedna ze sérií je dokonce věnována jen těmto mozaikám.

Jedna z kolekcí, která nám představuje mnoho dekoračních prvků v různých provedeních, nese název Suite. Vyráběna je převážně ve formátu 30,5×91,5 cm. Většina jejích obkladů je zdobena, ať už se jedná o dekor proužkový, ornamentový či grafický. V této kolekci je však i několik dekorů, které si zaslouží zvláštní pozornost. Je to dekor růží s listy, který je buď na světlém či tmavém podkladu. Tento obklad je dodáván ve formátu čtverce 91,5×91,5 cm. Mozaika, která nám může připomínat krajku je vyrobena v rozměru 91,5×152,5 cm. Všechny toto obklady se stanou určitě ústředním motivem Vašeho interiéru.

Keramická společnost Fap své výrobky vyrábí s láskou a to se projevuje ve výsledcích práce. Z jejich výrobních linek vycházejí obklady a dlažby velmi vysoké kvality jak technické, tak estetické. Dekorační prvky jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi, ke zdobení dekorů je používáno digitálních technologií.