Zvláštní a jedinečné obklady- dekory

Pokud se chystáte k obkládání koupelny či jiného interiéru, zkusím Vám přiblížit kolekci keramických obkladů a dlažeb výrobce FAP, která určitě stojí za pozornost.

Kolekce obsahuje širokou škálu dekoračních prvků, které Vás mohou zaujmout. Vyrábí se převážně ve velkoformátu 30,5×91,5 cm. Jsou vyráběny v široké barevné škále, kolekce je velmi bohatá na grafické dekory, květinové motivy a mnoho dalších originálních dekoračních prvků. Některé z dekorů se vyrábí ve formátu 91,5×91,5 cm, např. velmi zajímavý dekor růží ve dvou barevných provedeních, který se může stát dominantním obkladem daného interiérů. Mozaiky plné odlesků, které jsou specialitou tohoto výrobce, velmi zajímavých barevných provedení, kde nechybí ani barvy drahých kovů zlatá a stříbrná. Velmi zajímavým dekorem, který určitě stojí za pozornost, je originální mozaika šachovnice v černo-stříbrném provedení. Dekorační listely a speciální keramické prvky, už jen dokáží doladit atmosféru a vytvořit z těchto obkladů velmi zajímavý interiér. Obklady této kolekce umí naladit interiér romanticky i extravagantně, podle toho, který z obkladů si vybereme. Protože u této kolekce je opravdu z čeho vybírat. U některých obkladů budete mít pocit, že se nedíváte na keramický obklad, ale na vytapetovanou stěnu.

A ještě jeden z obkladů si zaslouží pozornost. Je to opravdu velký formát 91x5x152.5 cm, mozaika růží v provedení téměř krajkovém.

Tento výrobce, společnost FAP má své sídlo ve Fiorano Modenese v Itálii. Že jsou jeho výrobky vyráběny výhradně v této zemi, nám dosvědčuje značka Made in Italy. Výrobky jsou vysoké kvality, přináší osobitý styl. Jeho obklady a dlažby můžeme využít při realizaci kuchyní, koupelen či dalších bytových nebo nebytových interiérů, protože jsou převážně pro interiéry určeny. Lesklé kovové efekty u obkladů i dekorů jsou specialitou tohoto výrobce a objevují se u mnoha sérií.

Společnost FAP je od roku 1997 součástí Gruppo Concorde, jednoho z předních světových sdružení vyrábějících dlažby a obklady. Keramika je zde vyráběna s láskou k tomuto materiálu, její výrobky vycházejí přímo od srdce a leží jí na srdci i ochrana životního prostředí, kde jeho snaha je nepoškozovat je také jednou z priorit keramičky FAP.