Obklady v imitaci dřeva

Rex je keramická společnost, která řadu svých sérií věnuje imitaci mramoru. Kolekce, kterou Vám chci představit dnes je, dá se říct, výjimkou.

Kolekce se jmenuje Oak a je vyrobena ve velmi zajímavé imitaci dřeva. Dřevěné desky nám bude připomínat i svým formátovým provedením, kde se setkáme s šesti formáty, které nám budou věrně připomínat velikost dřevěných desek.

Vybírat můžeme až s šesti formátů a z barev máme na výběr celkem čtyři.

Teplo domova, které nám tato dlažba v imitaci dřeva přinese, jistě oceníme, stejně jako bonus, velmi dlouho životnost a snadnou údržbu, které bychom právě u dlažby z pravého dřeva postrádali. Pokud tedy chceme ocenit krásu dřeva a využít výhod „keramiky“ bude velmi dobrým řešením sáhnout po nabídce právě této kolekce, ze které si určitě vybereme tak, aby nám dlažba dlouhou řadu let sloužila k naší plné spokojenosti.

Rex je společností, která se výrobou keramické dlažby zabývá již dlouhou řadu let. Je na trhu s tímto materiálem již od roku 1968, takže už má zkušeností a své místo mezi špičkami výrobců keramických obkladů a dlažeb.

Keramičky záhy po svém založení vsadila na spolupráci s designéry a architekty, prvním z nich byl  Nicola Trusardi, který pomohl této keramičce docílit nového pojetí bytové dekorace a exkluzivní elegance. Spolupráce s těmito odborníky neustále trvá, podíleji se na vývoji a tak mají svůj velký podíl na dosažení vysoké kvality obkladů a dlažeb, kde se výzkum a styl podepisují jak na technické kvalitě, tak na eleganci.

Dalším velmi důležitým rysem keramičky REX je snaha o reintepretaci přírodních materiálů, která je realizována v souladu s přírodou a ochranou životního prostředí.

Obklady a dlažby společnoti Rex jsou vhodné pro ty, kdo chtějí využít výrobky vysoké technické a estetické hodnoty, které mu budou sloužit velmi dlouhou řadu let k velké spokojenosti.