Nové cartomizéry

Dnešní článek věnovaný elektronickým cigaretám se ve stručnosti bude zabývat jedním z používaných systémů pro obsluhu elektronické cigarety. Konkrétně se jedná o cartomizéry.

Na začátku bude dobré si osvěžit tento pojem. Pokud by někdo nevěděl, co to jsou Cartomizéry. Asi nejjednodušší definice, tak jak je mimo jiné uváděna i na našem eshopu Cigarety-elektronicke.eu je ta, že Cartomizer představuje spojení klasické náplně a atomizeru v jednu samostatnou část. V praxi to znamená zejména to, že uživatel získává s každou náplní zároveň  nový atomizer, který zajistí dostatečnou dýmavost elektronické cigarety.

Cartomizéry jsou speciálně vyráběny pro konkrétní typ elektronické cigarety. Při výběru si tak musíte dát pozor, abyste si nezakoupili cartomizér, který nebude mít závit kompatibilní s vaší e-cigaretou.

Mezi jedny z nejnovějších se řadí model Cartomizer ego w, který si ihned získal velkou oblibu mezi e-kuřáky. Ptáte se proč? Důvod je jednoduchý, je to velmi jednoduchá obsluha (plnění, údržba…) 🙂

Tento Cartomizer lze použít pro všechny elektronické cigarety z rodiny eGo. Výjimkou je model eGo+ Elegant.