Firemní dárky v zimě? Zkuste neobyčejné zážitky na sněhu!

Zážitky jako firemní dárky se vám osvědčily? Nyní hledáte originální zážitky, které byste svým zaměstnancům, obchodním partnerům či zákazníkům dopřáli? Využijte nabídky Firemní.zážitky.cz, k dispozici máte množství originálních zážitků.

Že nevíte, který zážitek vybrat? Podívejte se na nabídku zážitků na sněhu. Umíte si představit lepší dárek v zimě než je netradiční zimní dobrodružství? Věnujte jako firemní dárky něco, co dokáže okořenit zimu o jedinečné zážitky a posílit vztahy k vaší firmě o nové nadšení.

Originální zimní radovánky

V nabídce Firemní zážitky.cz najdete mj. také moderní sportovní odvětví snowkiting v podobě jednodenního, dvoudenního nebo pětidenního kurzu. Tato disciplína je určena pro všechny lyžaře nebo jezdce na snowboardu, kterým vadí přeplněné sjezdovky a dlouhé čekání ve frontách na vlek. Pomocí speciálního vzdušného draka se můžete po zasněžených pláních prohánět také do kopce. Stačí jen krátká teoretická průprava a praktický trénink za pomoci zkušeného instruktora.

Snowkiting dává zimním sportům nový rozměr. Stejně tak je tomu v případě skijöringu. Skijöring znamená jízdu na běžkách, kdy za menší námahy můžete na sněhových trasách zdolat podstatně více kilometrů – pomocí tažného psa. Aljašský husky, který se užívá také pro psí spřežení, vám za takovou jízdu bude vděčný. K této aktivitě je přímo předurčený, miluje lidi a pohyb venku. Netradiční jízdu na běžkách si se svým novým čtyřnohým přítelem jistě užijete.

V nabídce Firemní.zážitky.cz nechybí ani samotná vyjížďka se psím spřežením. Můžete si vyzkoušet, jaké je to být musherem a smečku psů nadšených jakýmkoli pohybem přímo řídit. Nebo se můžete jenom pohodlně usadit do saní a spolu se psy si vychutnávat krásy zasněžené zimní krajiny. Výběr zážitku je na vás! Rozhodně máte z čeho vybírat.