Woody hračky

Každý z nás někdy vlastnil nějakou hračku, která dřív, nebo později skončila na dně skříně, nebo dokonce ve sklepě. Všichni víme že to znamená konec hračky a bude vybalena jedině tehdy, až bude čas ji úplně vyhodit. Ovšem takový osud potkávají zejména rozbité a nefunkční hračky.

Kvalitní hračky, se kterými si mohou ještě hrát děti vašich dětí je škoda vyhodit a tak se jen dočasně odloží na bezpečné místo, aby se později mohli bez problému vybalit. Mezi takové hračky patří bezesporu i Woody hračky.

Hračky, jejichž materiál je převážně dřevo, jsou velmi kvalitní a hlavně zdravotně nezávadné. Woody hračky jsou vhodné zejména ke hraní venku. Může se jednat o nejrůznější hračky na písek, nebo k vodě. Výjímku netvoří ani sportovní společenské hry, které se dají hrát na zahradě a navíc se může zabavit celá rodina. Jednou z takových společenských her je bezesporu kroket, který se v současné době velmi rychle rozšiřuje i na území České republiky. Menší děti zajisté potěší odrážedlo v různých barevných variantách, se kterým si užijí spoustu zábavy.

Děti často fascinují i vláčkodráhy Woody. Proto se v našem sortimentu nachází velký výběr nejrůznějších dřevěných lokomotiv s vagóny. Výhodou je i možnost zakoupení mnoha doplňků jako další vagóny, depo, mosty, ale i náhradní koleje. Postavte si doma obrovskou vlakovou dráhu!

Vzhledem k blížícím se Vánocům je dobré se pomale rozhlížet, co by se vaší ratolesti mohlo líbit. Nejlepší volbou by bylo pořídit hračku, se kterou by se něčemu i dokázali přiučit. Jednou takovou hračkou je víceúčelový kalendář s hodinami, nebo nejrůznější počet hlavolamů, se kterými si děti procvičují motoriku a trpělivost.

Na dlouhé zimní večery je nejlepší společenská hra Člověče nezlob se! Zmíněná společenská hra je kompletně ze dřeva a je od tří let, kvůli nebezpečí polknutí malých součástek. Zabavte se s vaší ratolestí s touto nesmrtelnou společenskou hrou.

Pokud vaše dítě chce být muzikantem, není nic lehčího než pořídit malý muzikální set, který se skládá ze xylofonu a rolniček. Pro větší děti se v naší nabídce nachází i pestrobarevné flétny, které zaujmou už jen díky svému vzhledu.

Fonetip s.r.o.