Siku hračky

Každý z nás si někdy hrál s modely opravdových zemědělských, stavebních, nebo užitkových automobilů. Ovšem tyto hračky byly v drtivé většině z plastu, takže nevydržely mnohdy ani jeden týden a už bylo něco ulomené, odtržené, nebo ztracené. Taková hračka ztrácela ihned svoji hodnotu a dítě už si s ní nehrálo tolik jako dříve.

Modely opravdových automobilů navíc nebyly provedeny tak věrohodně jak by se možná očekávalo. Děti, zejména starší, ocení přesnou kopii nákladních, nebo osobních automobilů, které navíc vydrží i obyčejné zacházení. Pokud vaše dítě je automobilovým nadšencem tak zajisté ocení hračky SIKU.

Tento typ hraček je nejen dokonale přesnou kopií skutečných strojů, které jsou propracovány do posledního detailu, ale její hlavní výhodou je především materiál, jež je kov. To ocení jak děti, tak i jejich rodiče. Každý model má přesně určené měřítko opravdového stroje.

Pořiďte vaší ratolesti SIKU traktor na dálkové ovládání, se kterým si vyhraje jak dítě tak i jeho tatínek. Pokud nechcete utrácet za dražší hračky, které ovšem stojí za to, můžete vaší ratolesti pořídit klasický nákladní automobil, či jiný stroj, se kterým si zajisté dosyta vyhraje.

Vzhledem ke svému kvalitnímu zpracování je možné že si se SIKU traktorem, autobusem, či nákladním automobilem vyhraje více než jedna generace. Novinkou v našem sortimentu je bitevní helikoptéra, u které budete sami váhat zdali není opravdu funkční díky přesvědčivému zpracování.

Pokud vaše dítě zajímají vlakové, nebo tramvajové soupravy, můžete mu jednu takovou pořídit i domů. Opět se jedná o přesné kopie, jež lze spatřit běžně ve městech.

Ovšem SIKU hračky nejsou jen zemědělské, nebo stavební stroje. Jedná se také o závodní automobily různých barev, nebo policejní, hasičské, či záchranné automobily.

Díky téměř nerozeznatelné kopii od opravdových strojů se hračky leckdy stávají i součástí mnohých sbírek.

Dopřejte vašim dětem hračku, se kterou si budou moct hrát každý den bez obavy, že ji zničí, nebo jakkoli jinak poškodí.

Fonetip s.r.o.