Nelíbí se vám současné počasí?

Nelíbí se vám současné počasí? Konec srpna je ve znamení deštivých přeháněk. Možná by stálo za to se vydat za teplem do jiných krajin. Nemyslíte? Nabídka zájezdů je neustále velmi zajímavá a přímo vybízí k tomu, nějaký si vybrat a vyrazit se slunit na rozpálené pláže.

Letní dovolená u moře nekončí s obdobím prázdnin. Velké procento českých turistů si oblíbilo pro svoji dovolenou i měsíc září, kdy jsou ceny zájezdů v přijatelné výši a v některých lokalitách je méně turistů a vhodnější teploty. Samozřejmě záleží jen na vás co preferujete, i v těchto měsících se můžete vydat do krajin, kde je nádherné slunné počasí s vysokými teplotami. Ne každý to má ale rád, a tak si může vybrat i jiné destinace, kde je v těchto obdobích přijatelně. Většina hotelů s tímto počítá a tak hlavní sezónu (program, animace…) protahuje minimálně do konce září.

Tipem na zájezd může být např. Ostrov Rhodos, kde si na své přijdou jak milovníci adrenalinových sportů, tak i rodiny s dětmi či osoby, které si rády užívají teplého počasí. Dle svých zálib si můžete vybrat i konkrétní letovisko. Sever je klidnější a vhodný spíše pro sportovně aktivní jedince, naproti tomu západ ostrova nabízí nádherné pláže a bohatý denní i noční program.

Dovolená nutně neznamená vycestování za hranice naší republiky. Užít si můžete i tady. Vždyť v Čechách je tolik zajímavých a nádherných míst, kde si můžete užít chvíli pohody a relaxace a to zejména s rostoucí nabídkou wellness či relaxačních pobytů. Dovolená v Čechách to jsou výlety do krásných krajin, romantické chvíle, pohoda, zábava…