Mastersports

Ať už jízdní kola používáte jako prostředek k prožití adrenalinu či naopak pro rekreační jízdu, v široké nabídce obchodu Mastersports.cz si zaručeně vyberete.

U nás pořídíte jízdní kola té nejvyšší kvality, nabízíme horská, trekingová, crossová, silniční, celoodpružená nebo dětská kola. Za samozřejmost považujeme, že si v našem e-shopu můžete zakoupit také veškeré cyklistické příslušenství od textilu, přes helmy až po doplňky.

Horská kola se už dlouhou dobu těší nesmírně oblibě. Ježdění na nich přináší neopakovatelné zážitky a nezapomenutelná dobrodružství, což je hlavní důvod, proč se na ně primárně zaměřujeme. Náš obchod nabízí bezmála padesátku vysoce kvalitních horských kol od výrobců Kellys a Superior. Pro horská kola navíc vytváříme pravidelné slevové akce, takže si svůj vysněný stroj můžete pořídit za velice příjemnou cenu.

Ačkoliv jsou naší devízou hlavně horská kola, neopomíjíme ani kola trekingová, crossová či silniční. Rovněž v tomto případě platí, že nabízíme kola značek Kellys a Superior. Pro opravdové labužníky jsou v našem obchodě k dispozici také celooodpružená kola FULL. Jelikož myslíme i na ty nejmenší, najdete u nás rovněž dětská kola.

Jelikož si zakládáme na tom, abychom svým klientům, nabídli komplexní služby, nabízíme rovněž cyklo oblečení. Je libo obuv, ponožky, kraťasy, dresy, rukavice, helmy nebo brýle? To vše a nejen to najdete právě u nás. Stačí jeden hromadný nákup a za příjemnou cenu se z vás stane profesionální cyklista.

V rámci příslušenství jízdních kol u nás najdete také odpružené vidlice, tlumiče, přehazovačky, řetězy nebo sedla – zkrátka vše, co správný cyklista potřebuje. Neváhejte a navštivte e-shop nebo kamennou prodejnu Mastersports.cz, ve kterých najdete ta nejlepší jízdní kola a veškeré potřebné doplňky.

Mastersports.cz
Horova 6
616 00 Brno-Žabovřesky
mobil: +420 776 872 106
e-mail: info@mastersports.cz