Máte krátké a řídké řasy? Nechte si je prodloužit.

Ženy, které trápí vzhled jejich řas, mohou využít jedinečné metody, kterou nabízí kosmetické salóny: Prodlužování řas. Získají tak zcela přirozený a atraktivní vzhled svých očí…

Filmy z šedesátých a první poloviny sedmdesátých let mají jedno společné. Většina hereček zde má nalepené umělé řasy. Tenkrát to byla móda, které podlehlo množství žen, toužících získat podmanivý pohled s pomocí krásných a hustých řas. Bohužel, umělé řasy v tehdejším podání působily nepřirozeně a ani jejich nošení nebylo zrovna příjemné.

řasyDnes máme možnosti jiné, mnohem lepší. Kosmetické salóny v Praze i v ostatních městech nabízejí unikátní metodu prodlužování řas, která je šetrná, zdravotně nezávadná a zcela přirozená. Spočívá v nalepování jednotlivých řas k těm stávajícím, čímž je dosaženo maximálně zvětšujícího objemu zároveň s přirozeností.

Pokud tedy toužíte po hustších a krásných řasách, navštivte kosmetický salón ve svém okolí a na  metodu prodlužování řas se zeptejte. Prodloužené řasy budou vaší ozdobou a přitom nebudete ani vědět, že na sobě máte něco umělého.

Oceníte je v mnoha situacích, kdy hrozí rozmazání řasenky. Například v bazénu nebo na masážích. Některé masáže jsou pojaty jako lázeňské procedury, takové nabízí různé SPA, masážní a kosmetické salóny a jsou spojeny například s prohřátím v sauně v cedrovém sudu apod. Je jasné, že pokud je žena nalíčená, vlivem páry a tepla se v okamžiku promění v abstraktní obrázek. Odlíčení je tedy nezbytné. S prodlouženými řasami bude váš pobyt v masážním salónu o poznání pohodlnější.