Lego

Každý z nás si občas zavzpomíná na dětství, kterým si procházel každý z nás. K dětství samozřejmě patří i nespočet hraček, které prošlo našima rukama. Od hraček pro nejmenší děti jako jsou chrastítka a různé pestrobarevné velké kostky, ze kterých jsme mohli postavit co se nám zlíbilo, přes autíčka, plyšové hračky a hračky jako jsou dinosauři až po figurky z filmů, nebo seriálů.

Mnoho hraček nás během chvíle hraní omrzí a jak je známo – pokud hračka skončí na dně skříně, můžeme se s ní nadobro rozloučit. Existují ale i takové hračky, se kterými si můžeme hrát dlouhé hodiny po několik měsíců a nemohou nás omrzet. Jednou z takových hraček je bezesporu stavebnice Lego. Stavebnice, jež je známá po celém světě získala dokonce i ocenění „Hračka století“. Hlavní výhodou Lega je nekonečné množství staveb, které lze z této kreativní stavebnice postavit. Dítě si navíc rozvíjí i svoji kreativitu, což znamená sbírání dalších velmi důležitých zkušeností, jež může v životě uplatnit.

Vaši ratolest musí jednoznačně již na první pohled zaujmout pestrost jednotlivých dílků, které do sebe navzájem zapadají. Z Lega se za více než 80let stala nejen světoznámá stavebnice, ale hlavně i značka, která zaručuje stoprocentní kvalitu výrobků a s tím spojenou i spokojenost zákazníků, která je k nezaplacení. Doby kdy se Lego prodávalo s určitým počtem různých kostek jsou dávno pryč. V současné době je tato stavebnice dodávána na trh s určitým motivem, který je zrovna velmi oblíbený a prodávaný. Může se jednat o motivy z ruzných dětských filmů jako Toy Story, Cars a mnoho dalších.

Vyjímku ovšem netvoří ani klasické motivy, které okouzlí nejednoho chlapce nebo dívku. Pro chlapce se v našem sortimentu nachází například Lego hasičské auto, nebo policejní stanice. Dívku zajisté okouzlí Lego panenky, ke kterým lze pořídit i celé množství příslušenství jako nejrůznější nábytek, domácí mazlíčci a dokonce i celý dům, aby měly panenky kde bydlet.

Fonetip s.r.o.

www.mrakyhracek.cz