Manžetové knoflíčky

V našem specializovaném eshopu s manžetovými knoflíčky nenabízíme pouze decentní a elegantní doplněk pánského obleku, ale i rozhodně sexy a cool zboží v podobě velmi originálních a tématicky zaměřených manžetových knoflíků.

Manžetové knoflíčky – máme ty nejlevnější i nejdražší !

Chcete udělat radost svému partnerovi, který stále nebo občas nosí oblek? U nás se Vám to podaří. My nabízíme levné manžetové knoflíčky, které jistě potěší každého muže, který se jen trochu zajímá o módu.

Ať už je Váš protějšek hokejista, fotbalista, golfista, policista, instalater, či hasič pro každého z nic hse u nás najde tématicky založené zboží.

Manžetové knoflíky rozhodně nejsou nutnosti, ani ničím, co by patřilo d oběžného oděvnickéh ostandartu.

Knoflíky, které zdobí manžety pánských košil jsou něco extra.  Jedná se o malý doplněk, který je ovšem tak netypickou záležitostí, že každého ihned udeří do očí.

V našem obchodě s pánskou módou naleznete manžetové knoflíčky od několika tisíc (armani, swarovski, zlaté knoflíčky), až po velmi levné zboží v řádu od 300 Kč.

Obecně lze říci, že manžetové knoflíky mohou být použity ke každému obleku, jsou však určitá vizuálně estetická pravidla, která je třeba dodržovat.

a) zlaté knoflíky pouze k černým, nebo tmavým oblekům

b) knoflíky se vzorem s liniemi se nehodí k oblekům s proužkem

c) menší knoflíčky kulatých tvarů se smí nosit pouze ke košilím s francouzským typem manžety

Kromě manžetových knoflíků najdete v našem obchodě také pásnké opasky, peněženky a v poslední době stále více se rozmáhající barevné, hedvábné, ručně malované pánské kravaty.

Naše malované kravaty určitě stojí za povšimnutí, neboť se jedná vždy o unikátní kousky a velmi luxusní a originální dárky.