Manikúra a pedikúra

Pečujte o své tělo s kvalitními výrobky z internetového obchodu Modom.cz! V sekci manikůra a pedikúra si můžete vybrat prostředky pro krásné ruce a nohy. Zaručujeme vysokou kvalitu za atraktivní ceny všech produktů z našeho portfolia. Neváhejte a vyberte si z našeho širokého sortimentu manikúru a pedikúru podle svých představ!

Sada na manikúru a pedikúru

Sada nástrojů na manikúru a pedikúru je základem pro krásné ruce a nohy. Sada obsahuje nůžky na nehty, nůžky na kůži, kleštičky na kůži, pinzetu, pilník na nehty a zatlačovač kůžičky. Díky kvalitním nástrojům z nerezové oceli a modernímu designu se stává sada na manikůru a pedikúru ideálním dárkem pro vaše blízké.

Kvalitní pedikúra od Modom.cz

Dopřejte svým nohám příjemný zážitek s užitečnými pomocníky! Objednejte si revoluční čistící pantofel, který díky svým štětinám masíruje vrchní i spodní stranu nohou. Navraťte svěžest vašim chodidlům a patám. Na popraskané nohy a paty se ideálně hodí hydratační gelové ponožky, které jsou potažené hydratačním gelem obohaceným na vitamíny, oleje a minerály! Nahlédněte na modom.cz a objednejte si pomůcky na manikúru a pedikúru ještě dnes!