Balanční podložka

Balanční podložky jsou nový a zábavný způsob cvičení! S balanční podložkou můžete procvičit celé tělo a vaše cviky se pozvednou na vyšší úroveň. Pravidelným cvičením můžete zpevnit svalstvo kolem osy páteře, svalstvo stehen, lýtek, hýždí a břišní svaly.

Nový způsob cvičení s cvičebními pomůckami z e-shopu Modom bude zábava pro vás i vaše přátele. Balanční podložka je skvělá nejen na procvičení těla, ale i rehabilitační cvičení. Vyzkoušejte balanční podložku i vy!

Cvičení s balanční podložkou

Stáním a balancováním na podložce posilujete nejen svalstva stehen a lýtek, ale i kotníků. Balancovat při sezení můžete kdekoliv; doma, v kanceláři či na chatě. S balanční podložkou můžete celkově zefektivnit běžné cviky. Obtížnost cviků záleží pouze na vás, jak moc balanční podložku nafouknete. Čím je objem podložky menší, tím náročnější bude cvičení.

Balanční podložka – zábavné cvičení pro vás i vaši rodinu!

Využití balanční podložky

Cvičení na balanční podložce má masážní, ale i akupresurní význam – balancováním jsou stimulovány reflexivní body na chodidlech. Díky tomu dochází ke zlepšení krevního objemu. Neváhejte a objednejte si balanční podložku z modom.cz a udělejte něco pro své zdraví! Vytvarujte si s balanční pomůckou postavu podle vašich představ!