Lis na pet lahve ecopress

Skladujete prázdné pet láhve? Třídíte odpad? Pak určitě oceníte pomocníka, který vám pomůže plastové lahve tak trochu „usměrnit“. Jedná se o jednoduchý nástroj, který dokáže zmenšit původní pet lahev až o 80% jejího objemu.

Co to pro vás znamená? Na stejném prostoru jako dosud uskladníte více plastového odpadu. Nebudete muset chodit tak často s plastovým odpadem.

Lis na pet lahve je velmi oblíbený prakticky po celém světě i díky svému jednoduchému ovládání a zejména pak díky svým výsledkům. Ačkoliv existuje více modelů, doporučujeme si prostudovat a v případě zájmu i zakoupit ruční lis Ecopress. Tento lis je ověřený a u zákazníků máme jen kladné reference.

Cenově se pohybuje těsně nad hranicí sedmiset korun (údaj platný k 15.2.2012). Pořídit jej můžete například v internetovém obchodě Lis-na-pet-lahve.cz. Zde se dozvíte i další užitečné informace o tomto produktu včetně obchodních podmínek, termínu dodání atp.

Na stránkách je i sekce věnovaná problematice recyklace plastů v obecné rovině. Zájemci si tak mohou pročíst jednotlivé články, které jsou zajímavé a naučné.