Letenky Londýn

V posledních letech vzrostla popularita letecké dopravy. Za tímto masivním rozvojem stojí zejména pokles ceny letenek spojený se vznikem nízkonákladových leteckých společností. Díky nim si totiž může dovolit koupit letenku prakticky každý.

Mnoho lidí ale stále nechápe, jak je možné, že tyto společnosti nabízejí tak levné letenky a obávají se o svou bezpečnost při levných letech. Jak je to tedy z bezpečností u nízkonákladových leteckých společností? Jak je možné, že nabízejí letenky tak levně?

Nízkonákladové letecké společnosti samozřejmě musí dodržovat všechny standardy a povinnosti spjaté s provozem letecké společnosti. Jsou tedy stejně bezpečné, jako normální letecké společnosti. Na rozdíl od nich ale nabízejí v ceně letenky pouze omezené doplňkové služby. Na palubě letadel nízkonákladových leteckých společností je tak nutné platit za občerstvení, další zavazadla a poskytují mnohem nižší kvalitu servisu. Nevýhodou také je, že létají na okrajové letiště.

V české republice je nejpolárnějším nízkonákladovým dopravcem společnost Ryanair, které létá pouze z Brna. Letět s nimi můžete např. Londýna, Milána, Říma a dalších oblíbených turistických destinací. Obzvláště jejich levné letenky Londýn jsou velmi výhodné.