Rosničkou na zkoušku exkluzivně u Zážitky.cz!

Toužili jste někdy postavit se před kameru? Zajímá vás, jak funguje televizní studio? Obdivujete moderátorky předpovědi počasí?

Natočte si vlastní předpověď počasí

Díky spolupráci společnosti Meteopress, která se přípravou a natáčením předpovědí počasí zabývá už několik let, vám můžeme nabídnout možnost natočit si vlastní předpověď počasí a odnést si ji domu na DVD.

Studio, kde natáčí hvězdy

Během zážitku absolvujete přesně to, čím prochází moderátoři předpovědi počasí každý den. Postavíte se do studia, kde pravidelně natáčí Karla Mráčková, Jana Adámková, Radka Kocurová, Romana Jákl Vítová nebo moderátor Michal Jančařík.

Skvělý dárek pro přítelkyni nebo ženu

Blíží se vánoční svátky a jako tip na vhodné vánoční dárky je Rosnička na zkoušku bezkonkurenční. Mnoho žen po kariéře televizní moderátorky touží a po roli „rosničky“ je obvykle velká poptávka. Darujte možnost postavit se alespoň na chvíli do pozice moderátorky počasí!

Na využití zážitku budete mít rok!

Když zážitek jako vánoční dárek zakoupíte, máte vždy rok na jeho využití. Všechny certifikáty na zážitky platí 12 měsíců – což vám nebo obdarovaným dává dost času si zážitky pořádně užít.

Dárková krabička, doprava kurýrem a pojištění zdarma

Aby toho nebylo málo, vedle slevy a skvělého dárku pro vaše blízké, získáte zcela zdarma dárkovou krabičku, kterou Vám doručíme taktéž zdarma kurýrem kamkoliv v ČR. Jako bonus je v ceně zážitku úrazové pojištění.

Exkluzivně na Zážitky.cz!

Zážitek „Rosničkou na zkoušku“ můžete zakoupit exkluzivně pouze na zazitky.cz nebo u našich partnerů.

O Zážitky.cz s.r.o.

Od roku 2008 nabízíme a organizujeme zážitkové aktivity, kurzy a pobyty. Naše nabídka obsahuje více než 160 druhů zážitků ve více než 10 kategoriích. Za dobu fungování jsme poskytli zážitky tisícům jednotlivců a desítkám firem. Ke každému zážitku získáte dárkovou krabičku, úrazové pojištění a doručení kurýrem ZDARMA. Katalog zážitků je k nalezení na zazitky.cz.